Aksoy’dan eğitime destek

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Aksoy’dan eğitime destek
21 Kas 2023 / Sal 13:46
1 dk okuma / 3 Kez Okundu
| |

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy göreve geldiği ilk günden bugüne kadar ilçe genelinde eğitime verdiği destekle ilçedeki gençlere öncü olmaya devam ediyor.

Harran üniversitesi Bozova meslek Yüksek Okulu eski binasının yıkılma ile karşı karşıya kaldığından burada eğitim gören öğrencilerin sıkıntı yaşadıklarını gören Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, İlçeye yeni meslek yüksekokulu binası kazandırılması için verdiği talimatlar doğrultusunda ilçeye yeni meslek yüksekokulu hizmet binası kazandırıldı.
Harran Üniversitesi Bozova Meslek Yüksek Okulunda eğitim gören öğrenciler daha modern bina ve dersliklerde eğitim öğretim görecekler, 2023-2024 Eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte meslek yüksekokulunda eğitim gören öğrenciler yeni bina ve dersliklerde eğitim görmeye başladılar. Harran Üniversitesi MYO’da eğitim gören öğrenciler, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’a teşekkür etti.
Bozova’ya yeni MYO hizmet binasının kazandırılması ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, “İlçemizde eğitim gören tüm öğrencilerimize verdiğimiz eğitim desteğinin yanı sıra ilçemizde bulunan MYO okuluna yeni bir bina yaptırarak öğrencilerimizin daha güzel ortamda eğitim görmelerini sapladık. Her zaman eğitime desteğimizi sürdüreceğiz. Bozova MYO okulumuz 4 derslikten oluşmaktadır. Yeni MYO binamız ilçemize ve burada eğitim görecek tüm öğrencilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.