Başkan Çiftçi, 5 okul arazisi ürettiklerinin müjdesini verdi

Kocaeli’de Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi’nde düzenlenen kariyer ve söyleşi günleri programında öğrencilerin sorularını cevapladı. Başarının en önemli sırrının çok çalışmaktan geçtiğini belirten Başkan Çiftçi, Çayırova’da 5 yeni okul arazisinin de müjdesini verdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Oca 2023 / Per 12:15 |
/ 40 Kez Okundu
| |
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Okulda düzenlenen kariyer ve söyleşi günleri programına konuk olan Başkan Çiftçi, öğrencilere mesleki ve belediyecilik deneyimlerini paylaştı. Mühendislik ve belediye başkanlığı ile ilgili öğrencilerden birçok soru alan Çiftçi, soruları samimiyetle cevapladı. Başarının en önemli sırrının çok çalışmaktan geçtiğini vurgulayan Çiftçi, öğrencilere motivasyonlarını koruyarak hayalleri için çalışmaları gerektiğini aktardı. Çayırova hakkında da öğrencilerin sorularını cevaplayan Başkan Çiftçi, okul alanı ve yeşil alan üretmeyi önemsediklerini belirtti. İlçe nüfusunun önümüzdeki yıllarda artacağını belirten Çiftçi, oluşabilecek okul sorununu düşünerek şimdiden 5 okul arazisi ürettiklerinin müjdesini verdi.
Programın sonunda Okul Müdürü Halil İbrahim Çetin ve Okul Aile Birliği Başkanı Ayhan Yılmaz, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye plaket takdiminde bulundu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.