Büyükşehir itfaiyesinden “risk alma, önlem al” semineri

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Büyükşehir itfaiyesinden “risk alma, önlem al” semineri
09 Oca 2024 / Sal 16:52
1 dk okuma / 6 Kez Okundu
| |

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, “Risk Alma, Önlem Al” adı altında Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık personeline seminer düzenledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri Yangın Güvenlik Tedbirleri ve Yangına İlk Müdahale Eğitimi kapsamında sağlık çalışanlarına yönelik seminer düzenledi.
Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde düzenlenen seminerde Doktor, Hemşire ve İdari Birim personeline yangına müdahale eğitimi verildi.
Hastanenin farklı birimlerinde çalışan personele yangın türleri, yangına sebep olan etkenler, yangına müdahale, olay yerindeki tehlikeler, yangın tüpünün kullanılması, malzeme bilgisi ve elektrik yangınlarına müdahale gibi konularda bilgi aktarıldı. Pratik eğitimin ardından yangın tüplerini kullanan hastane personeli, yanan ateşi söndürdü.
İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerince verilen Güvenlik ve Yoğun Bakım Ünitelerindeki Görevli Personellere Yangın Güvenlik Tedbirleri ve Yangına İlk Müdahale Eğitimi sonrası hastane idarecileri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.