Dünyadaki PUBG Mobile indirilme sayısı açıklandı

Battle Royale furyası devam ediyor. Mobil oyunlarda da önemli bir başarı yakalayan Battle Royale oyunları arasında sıkı bir rekabet söz konusu. Bu rekabetin en önemli temsilcilerinden biri de tabii ki PUBG Mobile. Oyun yakın zaman önce yeni bir kilometre taşı ekledi. PUBG Mobile indirilme sayısı ile ilgili resmi açıklama yapıldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bilim ve Teknoloji | Haber Merkezi
04 Ara 2019 / Çar 18:22 |
/ 159 Kez Okundu
| |
PUBG Mobile indirilme sayısı ile dikkat çekti

Call of Duty Mobile‘ın da piyasaya sürülmesi ile rekabetin kızıştığı mobil Battle Royale oyunları dünyasından yeni bir haber geldi. PUBG Mobile Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile tüm dünyadaki indirilme sayısını açıkladı.

PUBG Mobile indirilme sayısı 600 milyonu geçti.

Ücretsiz olması ile öne çıkan oyun özellikle Hindistan gibi yoğun nüfuslu ülkelerde büyük ilgi görüyor.

Temmuz 2019‘da yapılan açıklamada oyunun 400 milyondan fazla indirildiği duyurulmuştu. Yaklaşık 5 ay gibi bir sürede 200 milyon indirmeye daha ulaşan PUBG Mobile, yükselişini sürdürüyor diyebiliriz.

PUBG‘nin PC ve konsol versiyonlarında ise 50 milyon adetlik indirme söz konusu.

Mobil oyunlar arasında rekabete baktığımızda 1 milyardan fazla indirmeye ulaşan Pokemon Go‘nun liderliğinin devam ettiğini görüyoruz.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.