İmam Hatip Okulları arasında düzenlenen mesleki yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İmam Hatip Okulları arasında düzenlenen mesleki yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi
05 Oca 2024 / Cum 19:07
1 dk okuma / 1 Kez Okundu
| |

Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı Anadolu İmam-Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları arasında düzenlenen Genç Nida Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma, Genç Hatipler Hutbe Okuma, Genç Muhafızlar Hafızlık ve Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmalarında dereceye giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen ödül törenine İl Milli Eğitim müdürü Sinan Aydın, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları Muhammet Büyük ve Muammer Demirkan, Din Öğretimi Şube müdürü Mehmet Günyüzü, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve velileri katıldı.
Gençlerin kaybedeni olmayan böylesi yarışmalarda yer almalarının önemini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, "Bu başarılar, öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri adına önemli birer adımdır. Ailelerinde bu süreçteki destekleri büyük bir kıymet taşımaktadır. Bu başarıya ulaşan gençleri tebrik ediyor, yarışmalara katılan tüm öğrencilerimize, emeği geçenlere ve öğrencilerimize destek veren ailelerine teşekkür ediyorum. Şüphesiz ki onların bu başarıları, gelecekte daha da artarak hepimizi gururlandıracaktır" dedi.
Ödül töreni öğrencilerle çekilen toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.