Instagram’a yıllardır beklenen o özellik geliyor!

Dünyanın en popüler paylaşım platformu olan Instagram, geliştirdiği yepyeni bir özellikle daha kullanıcıların karşısına geçti. Güncellemeleriyle her defasında yenilik üstüne yenilik katan Instagram’da yıllardır beklenen o özellik sonunda gerçek oluyor. Bu kez de Repost özelliği yeniliğine imza atan Instagram’daki Repost (yeniden paylaşım) nedir? Repost özelliği ne zaman gelecek ve Repost (yeniden paylaşım) ile gelecek özellikler nelerdir? İşte, yanıtı...

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
04 Ara 2017 / Pzt 18:48 |
/ 2.019 Kez Okundu
| |

Platformuna eklediği yeniliklerle kullanıcıları her geçen gün şaşırtmaya ve memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Instagram, kullanıcılarıyla buluşturacağı yepyeni özellik neticesinde uzun bir zamandır beklenen o özelliği devreye sokacak. Instagram'ın geliştirdiği özellik sayesinde kullanıcılar, artık başka kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını kendi hesaplarında paylaşabilme olanağına sahip olacaklar. Instagram'ın repost (yeniden paylaşım) özelliği için heyecanlı bekleyiş başladı. Peki, Repost (yeniden paylaşım) nedir? Repost özelliği ne zaman geliyor? İşte, Repost (yeniden paylaşım) özelliğine dair Instagram kullanıcılarını yakından ilgilendirecek tüm ayrıntılara haber7.com'dan erişebilirsiniz...

Instagram’daki resimleri ve videoları “yeniden paylaşmak” için şu anda ya onları kaydetmek ve yeniden yerleştirmek ya da ‘regram’ benzeri diğer uygulamalara güvenmek zorundasınız. Ancak bu kullanıcılar tarafından güvenlik endişesiyle çok tercih edilmiyor. Ayrı bir ‘regram’ butonunun daha güvenli olacağı görüşü hakim.

Ancak Instagram’ın yeni güncellemesiyle birlikte artık, fotoğraf ve videoları kendi hesabınızda paylaşabilmek için Instagram haricinde diğer uygulamaları kullanmak zorunda kalmayacaksınız. İşte, Instagram geliştirdiği yeni özellik sayesinde bu noktada kullanıcıların imdadına yetişecek. Kullanıcılar merakla Repost (yeniden paylaşım) özelliğini beklemeye başladılar.
REPOST (YENİDEN PAYLAŞIM) İLE GELECEK ÖZELLİKLER NELERDİR?

Regram’ ile tıpkı Twitter’daki ‘retweet’ ve Facebook’taki ‘paylaş’ gibi Instagram’da bir kullanıcının, diğer kullanıcıların içeriklerini paylaşabilmesini sağlayacak.

‘Beğen’, ‘yorum yap’ ve ‘direkt mesaj’ seçeneklerinin yanında duran ‘regram’ butonu The Next Web’ten Matt Navarra tarafından fark edildi.

Next Web ayrıca, standart sınır olan 24 saatten uzun süre profilinizde bir ‘story’ (hikaye) tutmanıza izin veren, ‘Highlight’ adlı yeni bir seçeneğin de yayınlanacağını açıkladı.

Aynı zamanda bir GIF arama özelliği ve Instagram tarafından düzenlenen fotoğrafları mesajlaşma uygulaması üzerinden paylaşmayı kolaylaştıracak bir “WhatsApp’a paylaş” düğmesi de yeni gelecek özellikler arasında.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.