Kemer’de, öğrencilere ücretsiz LGS soru bankası dağıtıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Kemer’de, öğrencilere ücretsiz LGS soru bankası dağıtıldı
28 Kas 2023 / Sal 14:19
/ 5 Kez Okundu
| |

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçede Liselere Geçiş Sınavı’na (LGS) girecek olan 550, 8’inci sınıf öğrencisine ücretsiz LGS soru bankası dağıttı.

İlçede eğitim gören öğrencilerin daha iyi bir eğitim almaları için her türlüğü desteği veren Topaloğlu, ücretsiz LGS soru bankası kitaplarının dağıtımını gerçekleştirdi. Topaloğlu, kitap dağıtımına ilk olarak Beldibi Ortaokulu’ndan başladı. Daha sonra Hakkı Saygan Hacı Hafize Saygan-3 Ortaokulu, Hacı Mehmet Saygın Ortaokulu, Arslanbucak Ortaokulu, Göynük İmam Hatip Ortaokulu, Kemer İmam Hatip Ortaokulu, Rukiye Koç Ortaokulu, Tekirova Halit Narin Ortaokulu ve Göynük Ortaokulu’nda öğrencilerle bir araya gelerek kitaplarını dağıttı.
Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Necati Topaloğlu, öğrencilerin önlerinde LGS sınavı olduğunu ve daha iyi hazırlanabilmeleri için ücretsiz olarak LGS soru bankası kitabı dağıttıklarını söyledi.
Topaloğlu, LGS sınavına girecek olan tüm öğrencilere başarılar dileyerek, “Öğretmenlerimiz ve velilerimiz çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için uğraşıyor. Öğretmenlerimiz ve velilerimize biz de katkı sağlayalım diye Kemer Kaymakamımız Ahmet Solmaz’ın bilgisi dahilinde 8’nci sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak LGS soru bankası dağıttık. Çocuklarımızın iyi şekilde çalışarak istedikleri okullara gideceğinden eminim. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.