Öğretmen adayları, ilkokul öğrencilerini ziyaret etti

Hacettepe Üniversitesi’nde okuyan öğretmen adayları, Aydın’ın Bozdoğan ilçesine gelerek ilkokul öğrencileri ile bir araya geldi. Ziyaretli Karabağlar İlkokulu’nu ziyaret eden öğretmen adayları, öğrencilere kitap ve kırtasiye yardımında bulundu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Kas 2019 / Sal 09:48 |
/ 28 Kez Okundu
| |
Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Bölümü Topluluğu öğrencileri 7 Bölge, 7 Okul Projesi kapsamında "Sevgi Ürettik Paylaşmaya Gidiyoruz" sloganıyla Bozdoğan Karabağlar İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelerek, çeşitli etkinliklerde bulundu. 50 kişiden oluşan öğretmen adayları, Drama, Resim, Müzik, Yüz Boyama, Kağıt İşleri istasyonları adı altında ilgi grupları oluşturarak ilkokul öğrencileri ile çalışma yaptı.
Hacettepe İlköğretim Bölümü Topluluğu Başkanı Beyza Kaya ziyaretle ilgili olarak "Dolu dolu bir gün geçirdik. Güzel anılarla dönüyoruz. Bize gösterilen ilgi karşısında çok memnun kaldık. Karabağlar İlkokulu öğretmen, öğrenci, veliler ve Mahalle Muhtarı Muammer Menderes’in bize göstermiş oldukları misafirperverliği unutmayacağız" dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.