Radikal Okulları’ndan Çınar’daki öğrencilere yardım eli

Diyarbakır Radikal Okulları, Çınar ilçesinde bulunan köy okullarını ziyaret ederek buradaki öğrencilere kışlık bot ve mont yardımında bulundu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Oca 2020 / Per 16:23 |
/ 27 Kez Okundu
| |
Diyarbakır Radikal Okulları yönetimi, öğretmenleri ile birlikte köy okullarındaki öğrencilere yardım etmek için kampanya başlattı. Radikal Okulları tarafından başlatılan kampanya kapsamında toplanan yardımlarla maddi durumu düşük öğrencilere verilmek üzere bot ve mont alındı. Alınan kışlık eşyalar, Çınar ilçesine bağlı Ayveri köyüne götürülerek burada eğitim alan öğrencilere dağıtıldı.
Diyarbakır Radikal Okulları Ortaokul Müdürü Sıddık Demirel, okulları için paylamanın çok önemli bir ilke olduğunu söyledi. Demirel, “Çünkü mutluluk paylaşıldığında artarken üzüntü paylaşıldığında azalır. Bu inançla yürüttüğümüz yardımlaşma kampanyasını gülen yüzler ve sıcacık gözler eşliğinde kapattık. Çınar’ın bir köyüne Radikal Okulları olarak yardımlaşma elimizi uzattık. Sımsıkı sarıldık çocuklarımıza ve sıcacık gülümsemelerine misafir olduk. İyi ki varsınız çocuklar. Siz gülümsedikçe biz yanınızda olacağız” dedi.
Hediyelerini alan öğrenciler, yardımlarından dolayı Radikal Okulları’na teşekkür etti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.