Rektör Alma, yeni açılan e-spor salonunda incelemelerde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Rektör Alma, yeni açılan e-spor salonunda  incelemelerde bulundu
11 Şub 2024 / Paz 15:33
1 dk okuma / 0 Kez Okundu
| |

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü’nde 2023 yılında hizmete giren merkezi sınıflar binasında incelemelerde bulunarak e-spor salonunda incelemelerde bulundu.

İlk olarak kütüphanede yapılan çalışmaları inceleyen Rektör Alma, öğrencilerin ve akademisyenlerin bilgiye erişimini kolaylaştırmak için alınabilecek önlemler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ardında e-spor salonunu da ziyaret eden Rektör Alma, öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkaracak etkinliklerde bulunmaları ve teknolojiyi kullanarak sosyal etkileşimlerini artırmaları için ideal bir ortam sunmasına yönelik çalışmaları değerlendirdi.
Rektör Alma, Akademik ve İdari Personeller İle Bir Araya Geldi
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, ziyaretinin son bölümünde akademik ve idari personellerle bir araya gelerek kampüsün genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Gerçekleştirilen toplantıda, üniversitenin stratejik hedefleri ve gelecek planları hakkında da görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Rektör Alma, üniversitenin daha rekabetçi hale gelmesi, araştırma ve eğitim alanlarında uluslararası standartlara ulaşması için büyük çaba sarf edildiğini ifade etti. Rektör Alma ayrıca üniversitenin öğrenci odaklı hizmet anlayışının devam edeceğini vurgulayarak öğrenci memnuniyetini artırmak ve onların akademik başarılarını desteklemek için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.