Tahmazoğlu’ndan üniversite öğrencilerine 270 milyonluk dev destek

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Tahmazoğlu’ndan üniversite öğrencilerine 270 milyonluk dev destek
21 Şub 2024 / Çar 16:56
1 dk okuma / 0 Kez Okundu
| |

Geçtiğimiz yıllarda üniversite öğrencilerine destekte bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, desteğini artırarak sürdürmeye devam ediyor. Tahmazoğlu’nun Üniversite öğrencilerine güz ve bahar döneminde vermiş olduğu destek 270 Milyon TL oldu.

Geçtiğimiz yıllarda üniversite öğrencilerine 1’nci ve 2’nci eğitim öğretim dönemlerinde toplamda 8 bin TL desteklerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni eğitim öğretim döneminde bu desteğini toplamda 9 bin TL’ye çıkararak öğrencilere yeni bir müjde verdi. Eğitim Öğretim yılının başlangıç döneminde öğrencilere 4 bin TL destekte bulunan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, ikinci dönemde ise bu rakamı 5 bin TL’ye çıkardı.
“Eğitim desteği 5 bin TL oldu”
Öğrencilere verdiği destekle her zaman gençlerin yanında olan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Üniversiteli öğrencilere verilen destek miktarını 5 bin TL’ye çıkardığının müjdesini vererek, “Gençlerimiz bizim için çok önemli onların her zaman eğitim hayatlarında yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Üniversiteli öğrencilerimize vermiş olduğumuz destek büyük ilgi gördü ve Üniversiteli kardeşlerim bana bu desteklerin devam edip etmeyeceğini sordu. Eğitim öğretim döneminin başında güz döneminde 30 bi Üniversiteli öğrencimize 4 bin TL destek sağladık. İkinci dönem destek başvurularımız ‘Biz Şahinbeyiz’ uygulaması üzerinden başladı. İkinci dönem de de öğrencilerimizin yanında olarak desteğimizi 4 bin TL’den 5 bin TL’ye çıkardık. Gençlerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.