Twitter’da yeni dönemi

Mikro blog sitesi yeni özelliği ile konu takibini mümkün kılacak. Twitter ’konu başlıkları’ adı verilen yeni özelliğini kullanıma sunmayı hazırlanıyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bilim ve Teknoloji | Haber Merkezi
12 Kas 2019 / Sal 18:15 |
/ 249 Kez Okundu
| |
Twitter geçtiğimiz dönemde Instagram'da gördüğümüz özelliğe benzeyen 'Konu Başlıkları' (Topics) isimli özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. 

The Verge'de yer alan habere göre, geçtiğimiz aylarda test edilmeye başlanan özellik sayesinde kullanıcılar 300'ün üzerinde konu arasından seçim yapıp bu konuları takip edebilecek.  

Spor, eğlence, oyun gibi başlıklardan Seçilen konu hakkında atılan  tweet'ler bu sayede tek ekranda toplanmış olacak. Ancak bilgi kirliliğini önlemek adına Twitter'ın söz konusu konu hakkında atılan tweet'leri filtreleyecek.

Gelen ilk bilgilere göre, Teitter bu filtrelemeyi hesapların bu konu hakkında daha önce yaptığı paylaşımların etkileşimlerini değerlendirerek yapacak. 

13 kasımda dünya genelinde kullanıma sunulması beklenen özellik ile bir hesabı takip etmenize benzer şekilde herhangi bir konu hakkındaki sohbetleri de takip edebileceksiniz.  

Konu başlık önerileri ana sayfanızda yer alacak ve halihazırda Twitter'da takip ettikleriniz ve aramaya meyilli olduğunuz konulara bağlı olarak arama çubuğunuzda belirecek. 

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.