ZBEÜ Huawei Türkiye Bilişim Akademisi Zirvesinde yerini aldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
ZBEÜ Huawei Türkiye Bilişim Akademisi Zirvesinde yerini aldı
18 Eyl 2023 / Pzt 22:50
1 dk okuma / 24 Kez Okundu
| |

ZBEÜ Karaelmas Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Semih Çakır ile SBE Müdürü Doç. Dr. Yücel Namal 2023 Huawei Türkiye Bilişim Akademisi Zirvesine katıldı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Karaelmas Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Huawei ICT Akademi üniversite temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Semih Çakır ile Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Yücel Namal 2023 Huawei Türkiye Bilişim Akademisi Zirvesinde yer aldı.
Gebze Teknik Üniversitesinde gerçekleştirilen etkinliğe Huawei ICT Akademi Global Geliştirme Bölümü Genel Müdürü Tamara Tavsultanova, Huawei Türkiye Direktörü Zhu YongSheng, ICT Akademi Türkiye Geliştirme Müdürü
Kübra Harput ve üniversite temsilcileri katıldı. ZBEÜ ile Huawei ICT Akademinin ekosistem ortağı olduğu etkinlikte, genç yeteneklerle buluşmaya ve Türkiye’deki ICT yetenek ekosistemine katkıda bulunmaya devam edileceği vurgusu yapıldı. Çakır ise zirvenin verimli geçtiğini belirterek ZBEÜ paydaşı olan Huawei ICT Akademi ile güz dönemi içerisinde eğitimcilere ve öğrencilere yönelik bir etkinlik planladıklarını dile getirdi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.