AK Parti’de temayül maratonu başladı

AK Parti ilçe başkanlık kongreleri için temayül yoklamaları başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
09 Kas 2017 / Per 18:22 |
/ 195 Kez Okundu
| |
AK Parti ilçe başkanlık kongreleri için temayül yoklamaları başladı.
AK Parti ilçe teşkilatlarında temayül süreci başladı. Yaklaşan ilçe kongreleri öncesinde ilçe teşkilat mensuplarının görüşlerini sandığa yansıttığı temayül yoklamaları süreci Harmancık, Büyükorhan, Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçeleri ile başladı. AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, il yönetim ve yürütme kurulu ile ilçe teşkilatlarının iştirakiyle gerçekleşen temayül yoklamaları hakkında konuşan Salman, AK Parti’de istişare kültürünün ve alınan kararlarda teşkilatların görüşlerinin önemine vurgu yaptı.
Salman, “Ülkemizi ve Bursa’mızı hedeflerimize götüren yolda önümüzde 2019 seçimleri gibi çok önemli bir viraj var. Parti politikalarımız doğrultusunda hedeflerimizi Bursa halkına en doğru şekilde anlatıp, Bursa’mızın her noktasındaki halkımıza ulaşarak bu güzel şehre en güzel hizmetleri verecek kadroları oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.
Başkan Salman bu tür süreçlerde teşkilatlarının her kademesinin fikirlerini alarak yol haritalarını belirlediklerini ifade ederek, “Partimizin kuruluşundan bu yana halkımız bize hep güvendi ve güvenini her seçimde sandığa yansıttı. AK Parti teşkilatları da halkına en doğru hizmetleri getirmek için çabalayarak Bursa’mızın ve ülkemizin vizyonuna vizyon kattı. Şimdi bu çalışmaları taçlandıracak işlere imza atacak kadroları belirlemenin uğraşındayız. İnşallah hep birlikte en doğru kararları alacağız” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.