Aktaş: “Bursa’nın geleceği için heyecanla çalışıyoruz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’nın daha modern ve sağlıklı hale gelmesi için çalıştıklarını söyledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
30 Oca 2018 / Sal 14:06 |
/ 109 Kez Okundu
| |

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’nın daha modern ve sağlıklı hale gelmesi için çalıştıklarını söyledi.
Aktaş, bürokratlarıyla bir araya gelerek, Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı daha modern ve sağlıklı bir geleceğe taşıyacak çalışmalarını değerlendirdi. Başkan Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, “Büyükşehir Belediyesi’nin revize edilen yönetim organizasyon şemasıyla alakalı hem genel sekreter yardımcılarımız hem daire başkanlarımız hem de şube müdürlerimizle bir araya gelip derdimizi heyecanımızı paylaştık. Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ ve bağlı şirketler olmak üzere 3 farklı ayağı bulunan Büyükşehir Belediyesi’nin 17 daire başkanı, 53 şube müdürü ve ilgili arkadaşlarımızla beraber işleyişimizi, sistemimizi değerlendirdik” dedi.
Atılan adımların Büyükşehir Belediyesi’nin daha sistemli, vatandaşın işini daha kolay halleden bir yapıya kavuşmasına matuf olduğunu söyleyen Başkan Aktaş, “Yeni ekip arkadaşlarımıza inancımız tamdır. Bugün bunu kendilerine teyit ettik. Tüm görev alan arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Bursa insanının Büyükşehir Belediyesi’nden daha sağlıklı, daha seri, daha pratik ve daha sonuç odaklı hizmet alması noktasında bu hamlelerin çok önemli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.
Bursa’da öncelikle trafik ve ulaşım, imar ve kentsel dönüşüm, yeşil Bursa ve tarih şehri Bursa gibi alanlarda çalışmalarına yön verdiğini kaydeden Başkan Aktaş, çalışma sisteminde şeffaflığın ve vatandaşlarla diyaloğun önemine de dikkati çekti.Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.