Alinur Aktaş, Bozbey'in İddialarına Sert Tepki Gösterdi: 'Asılsız İftiralar...'

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Alinur Aktaş, Bozbey'in İddialarına Sert Tepki Gösterdi: 'Asılsız İftiralar...'
#Bursa | Haber Merkezi
08 May 2024 / Çar 12:52
1 dk okuma / 5.973 Kez Okundu
| |

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in dün gazetecilerle buluşmasında açıkladığı borç rakamlarına ve eski yönetime yönelik eleştirilere, Alinur Aktaş'tan sert tepki geldi.

Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Bozbey'in iddialarını "asılsız ve iftira içeren" olarak nitelendirdi. Kendisine ve başkanlığı dönemindeki çalışmalara yönelik bu iddialara karşı sessiz kalmayacağını belirten Aktaş, bugün saat 14:00'da AK Parti İl Başkanlığı'nda gerçekleştireceği basın toplantısında gerçeği halka açıklayacağını duyurdu.
Basın toplantısının canlı yayını da Aktaş'ın sosyal medya hesaplarından yapılacak.
Alinur Aktaş'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in gerçekleştirdiği basın toplantısında şahsıma ve başkanlığım dönemindeki çalışmalarıma yönelik ortaya koyduğu asılsız ve iftira içeren iddialara cevap vermek üzere; AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştireceğim basın toplantısı sosyal medya hesaplarımdan da canlı olarak yayınlanacaktır. Şahsım ve başkanlığım dönemindeki tüm gerçekleri ve doğru bilgileri tarafımdan dinlemek üzere hemşehrilerimi canlı yayında buluşmaya davet ediyorum."

Bu gelişme, Bursa Büyükşehir Belediyesi'ndeki borç ve eski yönetime yönelik eleştiriler bağlamında yeni bir gerginliğe işaret ediyor. Alinur Aktaş'ın basın toplantısında ne gibi açıklamalarda bulunacağı ve Bozbey'in iddialarına nasıl cevap vereceği merak konusu.
 

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.