Altınöz’ün hayati tehlikesi devam ediyor

Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
24 Oca 2018 / Çar 13:28 |
/ 175 Kez Okundu
| |
Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sıtkı Sönmez, İstişare Kurulu Üyesi Orhan Altınöz’ün sağlık durumu hakkında Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a bilgi verdi.
Erbakan Vakfı İstişare Kurulu Üyesi Orhan Altınöz, Hatay’a kayınpederini ve kayınvalidesini ziyareti esnasında Pazartesi günü 22 Ocak 2018 saat 15.30 sıralarında çarşıda fenalaştı. Uzun süredir yüksek tansiyon tedavisi gören Altınöz, ambulansla önce Reyhanlı Devlet Hastanesi’ne ardından da Hatay Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. 54 yaşında evli ve 3 çocuk babası olan ve BTSO Meclis Başkan Vekilliği görevi de yapan Altınöz, 54. Hükümetin başbakanı Erbakan hocanın dünürü merhum Necati Altınöz’ün büyük oğlu.
Beyin kanaması sonucu Hayat Devlet Hastanesi’nde bulunan Altınöz’un bilinç kapalı ve hayatı tehlikesi sürüyor. Yurtiçi ve yurtdışında uzman hekimlerle temas devam edilirken, dün Hayat’a gelen Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Altınöz’ün tedavisi ile ilgili tüm çalışmaları yakından takip ediyor.
Kanama, beyin sapında meydana geldiği için cerrahi müdahale yapılamayan Altınöz hakkında Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sıtkı Sönmez, Dr. Fatih Erbakan’a bilgi verdi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.