Bozbey’den huzurevi sakinlerine ziyaret

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası kapsamında Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
23 Mar 2018 / Cum 15:35 |
/ 87 Kez Okundu
| |
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası kapsamında Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yaşlılar Haftası çerçevesinde Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Seden Bozbey ile birlikte öğle yemeğinde huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Bozbey, onlarla bir süre sohbet etti. Başkan Mustafa Bozbey, günün anısına huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler de verdi. Başkan Bozbey’i alkışlarla karşılayan huzurevi sakinleri de, verilen hizmetten duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Bozbey’e teşekkürlerini iletti.
Olgun gençlerin güzel vakit geçirebilmeleri ve onlara en iyi hizmeti sunabilmeleri için çalıştıklarını ifade eden Başkan Bozbey, “Her yaşanmışlık bir tecrübedir. Sizler, büyüğümüz olarak bu tecrübelerinizi bizlere aktardınız. Bizler de, sizlerden almış olduğumuz bu bayrağı, gelecek nesillere aktaracağız” şeklinde konuştu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.