Bursaspor'da Talha Temur Han 2. başkan oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Bursaspor’da görev dağılımı gerçekleşti. Başkan Ömer Furkan Banaz, aynı zamanda Taraftar ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa | İHA
05 Mar 2022 / Cmt 19:05 | Son Güncelleme: 05 Mar 2022 / Cmt 23:37
/ 555 Kez Okundu
| |
Bursaspor’da görev dağılımı şöyle oldu: Talha Temur Han (2. Başkan), Mustafa Kuzu (İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan), Sinan Topuk (Genel Sekreter), Mehmet Zahit Yanar (Futbol Şube Sorumlusu), Ahmet Güngör (Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Onur Özen (Bursastore’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Metin Alp (Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Ali Karaca (Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Selim Yolgeçen (Amatör Branşlar ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Enes Can Demir (Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Rıdvan Gültekin Yatırım ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Ramazan Çetin Kaya (Kurumsal Strateji ve Planlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi - Yönetim Kurulu Sözcüsü)
Bu arada Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz, Taraftar ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.