Çocuklara tatil morali

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı çocuk merkezleri öğrencilere unutulmaz bir tatil yaşattı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
05 Şub 2018 / Pzt 13:27 |
/ 116 Kez Okundu
| |
Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı çocuk merkezleri öğrencilere unutulmaz bir tatil yaşattı.
Hamitler Çocuk Merkezi ve Alacahırka Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde devam eden çocuklar, çeşitli faaliyetlere katılarak, tatilin tadını doyasıya çıkardı. Çocuk merkezlerinde tatil boyunca geziler, yarışmalar, sinema tiyatro gösterimleri gibi faaliyetler düzenlendi. Hamitler Çocuk Merkezi’nde 9-12 yaş arası çocuklar için iki günlük satranç turnuvası yapıldı. 40 öğrencinin katıldığı turnuvada bütün çocuklara belge ve pastel boya hediye edilirken dereceye girenlere de çeşitli ödüller verildi.
Alacahırka Çocuk Merkezi’nde ise tatil süresince 1. sınıflar için hızlandırılmış satranç kursu verildi, kurs sonunda satranç müsabakası düzenlendi. Çocuklar için çeşitli geziler de düzenlendi. Bursa Vakıf Kültürü Müzesi ve Yaşam Kültürü Müzesi’ni ziyaret eden öğrenciler, şehre dair yeni bilgiler edinmenin de heyecanını yaşadı.
Çocuklar, ayrıca Tayyare Kültür Merkezi’nde Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Kralın Diş Ağrısı’ oyununu ilgiyle izledi. Çocuklar tatili keyifle geçirerek yeni bir ders yılı için moral depoladı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.