Eski Bursa valisi Davutoğlu’nun partisinde

AK Parti’den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni partisi için kuruluş başvurusunu yaptı. Başvuru dilekçesini veren isimler arasında bir dönem Bursa Valiliği de yapan İzzettin Küçük de yer aldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa | Haber Merkezi
12 Ara 2019 / Per 19:34 |
/ 2.008 Kez Okundu
| |
AK Parti'den'den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yeni partisi için kuruluş başvurusunu yaptı. Davutoğlu'nun ekibinden beş kişilik bir heyet başvuru dilekçesini teslim etmek için İçişleri Bakanlığı'na gitti.

Gazete Duvar'dan Serkan Alan'ın haberine göre yeni partinin başvuru dilekçesini teslim etmek için 'Davutoğlu ekibi' İçişleri Bakanlığı'na beş araç ile geldi.

Başvuruyu bakanlığa iletmek için gelen heyette eski AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ayhan Sefer Üstün ile Selçuk Özdağ, 24'üncü Dönem Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, eski vali İzzettin Küçük, AK Parti eski Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı ve eski Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ yer aldı.

GÖREVDEN ALINMIŞTI

2016 tarihinde Şanlıurfa Valiliği görevini yürütürken Bursa'ya atanan İzzettin Küçük, 6 Kasım 2018 tarihinde görevinden alınarak Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanmıştı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.