Köfteci Yusuf Coca Cola Boykotunda Tepkilerin Odak Noktası!

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Köfteci Yusuf Coca Cola Boykotunda Tepkilerin Odak Noktası!
#Bursa | Haber Merkezi
04 Haz 2024 / Sal 18:20
/ 4.958 Kez Okundu
| |

Bursa'nın meşhur köfte zinciri Köfteci Yusuf, Filistin'e yönelik İsrail saldırılarını protesto eden Coca Cola boykotuna rağmen ürünlerini menülerinde ücretsiz olarak sunmaya devam etmesiyle sosyal medyada yoğun bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Boykot taraftarları, Köfteci Yusuf'un bu hamlesini Filistin'e karşı duyarsız bir tutum olarak nitelendirerek tepkilerini dile getiriyor. Menülerde Coca Cola'nın yanı sıra Damla marka suyun da yer alması, tepkileri daha da alevlendiriyor.

Köfteci Yusuf ise aylar önce yaptığı bir açıklamada depolarındaki Coca Cola ürünlerinin bitmek üzere olduğunu ve yeni ürün tedariğinin sağlanmadığını savunmuştu.

Ancak, kampanyalı menülerde ücretsiz Coca Cola seçeneğinin sunulmaya devam etmesi, bu açıklamanın samimiyetini sorgulamaya neden oluyor. Boykot sürecinde gelen tepkilere rağmen Köfteci Yusuf'un bu politikasını sürdürmesi, sosyal medyada öfke ve hayal kırıklığına yol açıyor.

Sosyal medyadaki paylaşımlarda şu ifadelere yer veriliyor:

  • "Müşteri talep ediyor bahanesi arkasına sığınmak etik değil. Restoranlarda yerli markalar yerine Damla satmak da kabul edilemez."

 


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.