’Koşabiliyorken koş’ projesine destek için yürüdüler

Türkiye genelinde spor kültürünün yaygınlaştırılması maksadıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı ‘Koşabiliyorken koş’ projesi çerçevesinde Bursa’nın Mudanya ilçesinde de doğa yürüyüşü gerçekleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
05 May 2018 / Cmt 18:30 |
/ 146 Kez Okundu
| |
Türkiye genelinde spor kültürünün yaygınlaştırılması maksadıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı ‘Koşabiliyorken koş’ projesi çerçevesinde Bursa’nın Mudanya ilçesinde de doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.
Sağlık için yapılan tabiat yürüyüşü büyük ilgi gördü. Mudanya İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Samet Ali Kılıçoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Dursun, Kaymakamlık Özel Kalem Müdürü Mehmet Arslan ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Sevgin Güneş ve Mudanya Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hasan Torun ve sporcularda yürüyüşe destek verdi. Mudanya Spor Salonu önünden başlayan yürüyüşe çok sayıda vatandaş katıldı.
Her yaşta yapılan sporun önemine işaret eden Spor Müdürü Sevgin Güneş, Türkiye genelinde başlatılan ‘Koşabiliyorken koş’ projesi çerçevesinde bütün vatandaşları sağlıklı bir hayat için spor yapmaya davet etti. Güneş, düzenlenen doğa yürüyüşüne katılan kurum amirleri ve vatandaşlara teşekkür etti.
Yaklaşık 1 saatlik yürüyüş sonrasında çay ve simit ikram edildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.