Meral Akşener Bursa'da iş dünyası ile bir araya geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı İş İnsanları Komisyonu’nun düzenlediği, ‘Bursa İş Dünyası Büyük Buluşması' programına katılım sağladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa | Haber Merkezi
23 Eyl 2022 / Cum 11:00 |
/ 135 Kez Okundu
| |
Büyük bir otelde düzenlenen programa, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Erhan Usta, İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Bilge Yılmaz, İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, partililer ve iş dünyası temsilcileri katıldı. ‘Ekonomide Kurtuluş Planı’ başlıklı programda partinin ekonomi kurmayları Erhan Usta, Bilge Yılmaz, Ümit Özlale ve İsmail Tatlıoğlu sunum gerçekleştirdi.

Sunumların ardından kürsüye çıkan İYİ Parti lideri Akşener, şöyle konuştu:
“Normalde ben 2,5 yıldır esnaf esnaf, dükkan dükkan geziyorum. Bunun sebepleri vardı. Uzun uzun anlatmaya lüzum yok. Sonra bir şey fark ettik. Esnaf dükkanlarındaki insanları, esnafları, istihdamdaki problemleri gördükten sonra o şehrin iş insanlarıyla da bir araya gelmemiz gerektiğini fark ettik. Bunun üzerine Sayın Erhan Usta, Sayın Bilge Yılmaz, Sayın Ümit Özlale ile beraber ben gündüz esnaf gezdim, onlar STK’ları gezdiler ve akşam 25- 30- 35 iş insanıyla basına kapalı toplantılar yaptık, ucu açık. Yani saat 18.00’de oturduk, 23.00’te bitti. Saat 20.00’de oturduk, gece bitti. Sanıyorum 28 ilde bunu yaptık. Şimdi Ankara’da bu formatı değiştirdik. Biraz daha genişlettik. STK’ları, kanaat önderlerini, iş insanları aldık. Ekonomik soruları, bahsettiğim 3 arkadaşım cevaplandırdı. Aynı burada yaptıkları sunum gibi. Siyasi soruların tamamını da ben cevaplandırdım. 
Formatı sizle paylaştım. Şimdi ekonomist arkadaşlarımızı buraya davet edeyim ben ve sizlerin sorularınızı, eleştirilerinizi alalım. Ondan sonra da devam edelim. Bu kısım basına kapalıdır. Tekrar teşekkür ediyorum.”

Toplantının kalan kısmı basına kapalı olarak gerçekleştirildi

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.