Mobil başkan’ hız kesmiyor

‘Mobil başkan’ olarak bilinen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanındaki vatandaş buluşmalarına devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
17 Mar 2018 / Cmt 15:44 |
/ 132 Kez Okundu
| |
‘Mobil başkan’ olarak bilinen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanındaki vatandaş buluşmalarına devam ediyor.
‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları ile her hafta vatandaşlarla bir araya gelen Özkan, 3D vizyonu kapsamında doğum, düğün ve defin gibi vatandaşların iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmayı sürdürüyor. Özkan, gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde, iletişimin ve ortak aklın önemini her fırsatta dile getiriyor. Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ kapsamında her hafta güne merkez ve kırsal mahallelerde başlıyor. Sabah namazı sonrası mahalleliyle bir araya gelen Özkan, mesai başlangıcını vatandaşlarla birlikte yapıyor.
Vatandaşlarının iyi ve kötü günlerinde, her anında yanında olma gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Özkan, 3D vizyonu çerçevesinde, ilçede yeni doğum yapan vatandaşların evlerine kadar gidilerek tebriklerin iletildiğini belirtti. Özkan, miniklerle birlikte kitap okuyarak, topluma kitap okumanın önemini anlatıyor. Özkan, okuma sonrası ise sağlıklı beslenmenin önemine vurgu yapmak için miniklere salçalı ekmek ikramı yapıyor.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.