Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’nde sona yaklaşılıyor

Nilüfer Belediyesi önemli bir ihtiyacı karşılayacak bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
18 Oca 2018 / Per 11:15 |
/ 501 Kez Okundu
| |
Nilüfer Belediyesi önemli bir ihtiyacı karşılayacak bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Nilüfer Belediyesi’nin 23 Nisan Mahallesi’nde hayırsever Şevket İlhan’ın destekleri ile yapımına başladığı Burak Berk Kreşi’ndeki çalışmalar hız kazandı. Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü koordinatörlüğünde, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle işletilecek kreşin, 2018-2019 eğitim öğretim döneminde hizmete açılması planlanıyor.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışmaları devam eden kreşte, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Seden Bozbey, Başkan Yardımcıları Nazlı Yazgan ile Yalçın Işıkyıldız, Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Şemsi Oğuz, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal ve hayırsever Şevket İlhan ile birlikte incelemelerde bulundu. Bozbey, toplam 735 metrekare kapalı alanda inşa edilen kreşin, Nilüfer’de büyük bir ihtiyacı karşılayacağını söyledi.
Bozbey kreşten, öncelikle Nilüfer Belediyesi personelinin çocukları olmak üzere Nilüfer’de yaşayanların yararlanabileceğini açıkladı. İhtiyaç sahibi ailelerin çocukları için de ücretsiz kota oluşturulacağını söyleyen Başkan Bozbey, “7 adet sınıfın bulunacağı kreşte çocuk gelişimini güçlendirecek atölyeler, yemekhane ve iç bahçe gibi mekânlar yer alacak. Kreşte, çocukların keyifli bir zaman geçirmesi ve nitelikli eğitim alması sağlanacak” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.