Sani Şener: "Gelişmekte olan pazarlar hala ikinci sanayi devriminde"

TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, gelişmekte olan pazarların hala ikinci sanayi devriminde olduğunu söyledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
24 Mar 2018 / Cmt 15:23 |
/ 651 Kez Okundu
| |
TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, gelişmekte olan pazarların hala ikinci sanayi devriminde olduğunu söyledi.
Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, moderatörlüğünü Alternatif Bank Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Kaaan Gür’ün yaptığı panelde, geleceğin lider ve organizasyonlarının nasıl olması gerektiği konuşuldu.
EY Parthenon Birleşik Krallık Başkanı Philip Dunne, "Gelecekte de şimdi olduğu gibi yetenek ve deneyim geçerli olmaya devam edecek. Ama gelecekte lider, karar alırken sadece deneyimine değil büyük veriye bakacak. Hatta strateji, veri odaklı olarak şekillendirecek" dedi.

"Gelişmekte olan pazarlar hala ikinci sanayi devrinde"
Panelde konuşan TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, tarihte ne zaman bilimle zanaat birleşirse, bunu başaran medeniyetlerin büyük sıçrama yaptığına değindi. Şener, "Uçak icat edildikten sonra 50 milyon yolcuya ulaşması 66 yıl aldı, televizyonun 50 milyon eve girmesi 22 yıl aldı, internet ise 50 milyon kullanıcıya 4 yılda ulaştı. Sanayi bu kadar hızlı. Ancak bugün dünyanın yüzde 58’inde internet yok. Gelişmekte olan pazarlar hala ikinci sanayi devrinde. Hala bütün sanayi devrimleri devam ediyor” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.