Sargın AK Parti gençlik kolları kongresine hastaneden bağlandı

Kalp ameliyatı olan Bursa’nın İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti gençlik kollarının kongresine hastaneden bağlandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
30 Ara 2017 / Cmt 13:38 |
/ 136 Kez Okundu
| |
Kalp ameliyatı olan Bursa’nın İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti gençlik kollarının kongresine hastaneden bağlandı.
İlçe gençlik kollarının 5. olağan kongresi Belediye Kültür Merkezi toplantı salonunda yapıldı. Tek liste olarak gidilen kongrede AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Erkan oldu.
Kongrede ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan videolu mesajı ile gençlere seslendi. Ardından milletvekili ve bakanlardan gelen mesajlar okundu. Geçirdiği kalp ameliyatı sonrası tedavi altında olan Belediye Başkanı Osman Sargın, kurulan tele konferans sistemi ile kongreye bağlandı. Sargın, “Sevgili ak yürekli kardeşlerim. Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bu akşam sizlere hastaneden sesleniyorum. Bir teşkilatın gençleri demek o yapının kalbi demektir. O yüzden gençler bizim geleceğimizdir. Geleceğimize yön verecek olanlardır. Bizler 15 Temmuz destanını yazmışsak, bu, sokaklara ve zamana sahip çıkmamızdan kaynaklanmıştır. Ben bu vesile ile yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Allah bizi bir birimizden ayırmasın” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.