Selçuk Türkoğlu mal varlığını açıkladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Selçuk Türkoğlu mal varlığını açıkladı
#Bursa | Haber Merkezi
20 Mar 2024 / Çar 18:43
/ 369 Kez Okundu
| |

İYİ Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu mal varlığını açıkladı, diğer adayları da şeffaflığın gereği olarak aynı açıklamayı yapmaya çağırdı.

Adaylarla ilgili olarak da vatandaşın kafasında soru işaretleri olabileceğini vurgulayan Türkoğlu, "Seçimler öncesinde tüm başkan adaylarının, gizlisi saklısı olmayan bir tavır ve davranış içerisinde olmaları gerekir. Bu anlamda ben, seçmenlerimizin bizlere olan güven duygusunun daha da güçlenmesi için neyim var, neyim yok açıklama gereğini hissettim" dedi.

Tüm adaylara, mal varlıkları ile ilgili bilgileri kamuoyuna açıklamaları çağrısını yapan İYİ Parti Adayı Selçuk Türkoğlu, "Bizler Bursa Büyükşehir Belediyesi'ni yönetmeye talip olan kişiler olarak, kamuoyunun karşısına tüm şeffaflığımızla çıkmak zorundayız.

Aslında Milletimize ait olan Büyükşehir Belediyesi gibi devasa bütçeli bir kamu kurumunu yönetmeye talip olanların, vatandaşa karşı hissetmeleri gereken sorumluluk duygusunun bir gereği de budur.
Hemşerilerimiz bizlerin göreve gelmeden önce sahip olduğumuz maddi varlıklarımızı bilmeleri; bunları, sonraki süreçte edinilen veya edinilecek olan varlıklarımızla kıyaslamalarını sağlayacaktır.
Bu aynı zamanda tüm belediye başkan adaylarını kapsayan bir sorumluluktur.

Dolayısıyla başta AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Alinur Aktaş ve CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Mustafa Bozbey olmak üzere bütün adayları, mal varlıklarını kamuoyuna açıklamaya çağırıyorum" şeklinde konuştu.


Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.