Taban: “Allah’ın izniyle şanlı ordumuz muzaffer olacak”

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Afrin’de devam operasyonun başarıyla sonuçlanacağını belirterek, “Allah’ın izniyle şanlı ordumuz orada muzaffer olacak” dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
09 Mar 2018 / Cum 13:08 |
/ 191 Kez Okundu
| |
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Afrin’de devam operasyonun başarıyla sonuçlanacağını belirterek, “Allah’ın izniyle şanlı ordumuz orada muzaffer olacak” dedi.
Belediye Başkanı Alper Taban’ın her cuma sabahı gerçekleştirdiği “Bereket Sofrası” adlı halk buluşmaları sürüyor.
Bereket Sofrası, bu hafta Lazlar Camiinde kuruldu. Bereket Sofrası buluşmasında, sabah namazının kılınmasının ardından caminin karşısındaki kahvede halkla kahvaltı yapıldı. Burada simit, zeytin ve peynir ile kahvaltı yapılırken, bölgenin sorunları da masaya yatırıldı. Vatandaşlar mahalleleri hakkındaki talepleri ilk ağızdan Başkan Alper Taban’a iletme fırsatı buldu.
Taban, “Her cuma sabahı farklı bir camide, farklı bir sofrada farklı bir mekanda bir araya geliyoruz. Henüz çok yeni bir Belediye Başkanı olmamızdan dolayı bu kısa zaman zarfında teşkilatımızla birlikte, çalışma arkadaşlarımızla birlikte, vatandaşlarımızla birlikte en iyi şekilde şehrimizi yönetmek adına hesap kitaplar yaptık ve sahada bir takım uygulamalar yapmaya çalışıyoruz. İnegöl’de yaşayan tüm hemşerilerimizin işini kolaylaştırmak adına planlamalar yapıyoruz” dedi.
Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatından da bahseden Başkan Taban, şöyle konuştu:
Afrin’de yaşanan operasyonlardan dolayı burada şehit olan kardeşlerimiz var. Ben bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Yaralanan gazi kardeşlerimize de Allah’tan şifalar diliyorum. İnşallah bir an önce oradaki bu süreç tamamlanır ve normal haline döner. Gerçekten hemen sınırımızın yanı başında yaşanan bu olaylardan dolayı ister istemez rahatsızlık duyuluyor. Biz de öncelikle sınır güvenliği noktasındaki problemi aşıp biran önce Suriyeli kardeşlerimizin de kendi ülkelerinde konuşlanması noktasında sürecin tamamlanmasını canı gönülden arzu ediyoruz. Ama şunu çok iyi biliyoruz ki Allah’ın izniyle şanlı ordumuz orada muzaffer olacak.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.