Yenişehir’e tarım alanında yeni tesis için çalışmalar sürüyor

Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, ilçeye tarım alanında yeni hizmetler kazandırmak için Türkiye’nin birçok yerinde incelemelerde bulunuyor

#Bursa |
04 Şub 2018 / Paz 15:04 |
/ 68 Kez Okundu
| |
Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, ilçeye tarım alanında yeni hizmetler kazandırmak için Türkiye’nin birçok yerinde incelemelerde bulunuyor.
Tarım alanında verimli topraklara sahip olan Yenişehir’e yeni sebze ve meyve işleme tesisleri kazandırmak için Belediye Başkanı Süleyman Çelik kolları sıvadı. Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “İlçemize tarım alanında yeni tesisler kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bunun içinde ince eleyip sık dokuyoruz. En kalitelisini yapmak için çalışıyoruz. Son olarak sebze ve meyve işleme tesislerini örnek alabileceğimiz, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yerinde inceleme fırsatımız oldu. Bu konudaki çalışmalarını, ilçemizde hayata geçirebilme adına, ziyaret ettiğimiz Antalya Valimiz Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici ile Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile görüşmeler gerçekleştirdik. Kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.