Yenişehirli öğrenciler Prag’a gidiyor

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan “Farklı Sunumlar ve Farklı Lezzetler” konulu AB projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Bursa |
03 Şub 2018 / Cmt 13:15 |
/ 144 Kez Okundu
| |
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan “Farklı Sunumlar ve Farklı Lezzetler” konulu AB projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından düzenlenen Erasmus + Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Projeleri çerçevesinde “yiyecek-içecek alanında” eğitim gören 7 öğrenci, 1 öğretmen ve 1 idareci, Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrine giderek Sosa Sou Okulu’nda staj görecek.
Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali Kamalı ve projede görevli öğrenciler Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’nu makamında ziyaret etti. Seyitoğlu, “Maksadımız ilçede eğitimin kalitesini yükseltmenin yanı sıra bu tür farklı projelere de hız vermektir. Bunun için gelen her projeye desteğimiz tamdır” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.