41 Genç’te yeni dönem hızlı başladı

Gebze Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan 41 Genç 41 Gelecek projesinin öğrencileri ilk haftayı İstanbul Şehir Üniversitesi’nde geçirdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Mar 2018 / Per 11:58 |
/ 49 Kez Okundu
| |
Gebze Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan 41 Genç 41 Gelecek projesinin öğrencileri ilk haftayı İstanbul Şehir Üniversitesi’nde geçirdi.
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in desteklediği 41 Genç 41 Gelecek projesinin yeni dönemi İstanbul Şehir Üniversitesi’nin ziyaret edilmesi ile başladı. Geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefleyen proje kapsamında yeni dönem katılımcı öğrencilere üniversitede Yrd. Doç. Dr. Yunus Uğur tarafından ‘Şehre Dost Olmak’ ve Doç. Dr. Kahraman Şakul tarafından ‘Tarihe Dost Olmak’ konulu seminerler verildi. Seminer sonunda öğrenciler kampüsü gezdi, üniversitenin kütüphanesinde incelemelerde bulundu.
Eğitimlerin ilk haftasında oldukça heyecanlı oldukları gözlenen öğrenciler, böylesine güzel bir projede yer aldıkları için çok şanslı olduklarını ifade ederek Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür etti.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.