Akçakoca’da gelişim ve değişim sürüyor

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, "Kentimizin markalaşması için başlatığımız projelerimiz ve yatırımlarımız devam ediyor" dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Şub 2018 / Per 10:08 |
/ 74 Kez Okundu
| |
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, "Kentimizin markalaşması için başlatığımız projelerimiz ve yatırımlarımız devam ediyor" dedi.
Belediye Başkanı Cüneyt Yemeni, Akçakoca’nın tarihi doku ve doğal güzelliklerin birleşmesiyle oluşan tabiat harikalarıyla örülü muhteşem bir coğrafyaya sahip olduğunu söyledi. Akçakoca’da, mavinin her tonunun bulunduğunu birbirinden güzel koyları, denizin kıyısındaki plajları ve yeşilin bin bir çeşidiyle huzur arayanlara hitap bir kent olduğunu işaret iden Başkan Yemenici, "İlçemiz tüm yönleriyle kültürel ve turistlik bir ilçe. Bizde tüm gayretiyle bu özellikleri içine alan çalışmaları ön planda tutarak adım atmaya devam ediyoruz" dedi.
2014 yılından itibaren, Akçakoca’da ciddi yatırımlar ve hizmetlere imza atıldığını ifade eden Başkan Yemenici, "Çalışmaları tamamlanan ve devam eden birçok proje ile ilçe de gelişim ve değişim sürüyor. Gerçekleşen çalışmalardan bir tanesi de Merkez cami etrafı düzenlemesi oldu. Bu proje, Kurtuluş savaşı rölyefiyle, havuzlarıyla, dikey bahçeleriyle, su jetiyle, yürüyen merdiveniyle, çınar ile palmiye ağaçlarıyla ilçeye renk kattı. Akçakoca için şekillenen hayallerle yola çıktık. Şeffaflık ve ortak akılla yönetim anlayışı çerçevesinde, yatırımlarımızı ve projelerimizi kentimizin markalaşması için başlattık ve sürdürüyoruz. İlçemizin geleceğini değerli halkımızdan aldığımız destek ve güçle şekillendiriyoruz. Akçakoca’mızı geleceğe taşıyan adımlar atmaya devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar içerisinde yer alan Merkez cami etrafı çevre düzenleme çalışmalarımızda sona gelindi, çok kısa zamanda güzel bir açılış ile hizmete açılacaktır” ifadelerinde bulundu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.