Aksaray’da kanalizasyon ve yol açma çalışması

Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon müdürlüğüne bağlı kanalizasyon ekipleri, Çiftlik Mahallesinde koruge boru ile 200 milimetre çapında 400 metre uzunluğunda kanalizasyon çalışması başlatırken, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ise 650 metre uzunluğunda 15 metre genişliğinde yeni yol açma çalışmasına başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 16:26 |
/ 39 Kez Okundu
| |
Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon müdürlüğüne bağlı kanalizasyon ekipleri, Çiftlik Mahallesinde koruge boru ile 200 milimetre çapında 400 metre uzunluğunda kanalizasyon çalışması başlatırken, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ise 650 metre uzunluğunda 15 metre genişliğinde yeni yol açma çalışmasına başladı.
Aksaray Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlü ekipleri Çiftlik mahallesinde çalışmalarına devam ediyor. Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, örnek bir belediyecilik anlayışı sergilemek için çalışmalara yoğunluk verileceğini belirterek, “Ekiplerimiz devam eden çalışmaları titiz bir şekilde yürütüyor. Vatandaşlarımıza iyi bir hizmet verebilmek için alt yapı çalışmaları ve yeni yol açma çalışmaları şehrimizin her alanında devam ediyor. Büyüyen Aksaray’ın alt yapı ve üst yapı sorunlarını önemsiyoruz. Bu doğrultuda amacımız gerekli desteği vererek sorunların çözümü için çalışmaları tüm hızıyla devam ettirmektir” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.