Akşehir’de patlayan piknik tüpü 8 daireye hasar verdi

Konya’nın Akşehir ilçesinde bir apartmanın bodrum katındaki piknik tüpünün patlaması sonucu 8 dairede maddi hasar meydana geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Oca 2018 / Sal 12:38 |
/ 41 Kez Okundu
| |
Konya’nın Akşehir ilçesinde bir apartmanın bodrum katındaki piknik tüpünün patlaması sonucu 8 dairede maddi hasar meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, Yarenler Mahallesi Kurtuluş Sokak Onur Apartmanı’nın bodrum katında bulunan piknik tüpü bilinmeyen bir nedenle patladı. Patlama nedeniyle çıkan küçük çapta yangın, olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Apartmanın bodrum kısmının havalandırmasında patlayan tüp nedeniyle apartmandaki 8 dairenin havalandırma boşluğunda bulunan bölümlerindeki duvarlar, vestiyerler ve kapılar zarar gördü. Patlamanın ardından Konya Büyükşehir Belediyesi Akşehir İtfaiye Merkezi, MEDAŞ ve Doğalgaz yetkilileri olay yerine gelerek gerekli önlemleri aldı.
Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız ve AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu da olay yerine gelerek inceleme yaptı. İtfaiye ve yetkililerin incelemelerinin ardından binanın boşaltılıp boşaltılmayacağına karar verilecek.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.