Anamurlu 3 öğrenciden örnek davranış

Anamurlu ortaokul öğrencisi 3 çocuk, yerde buldukları parayı polise teslim etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Eki 2017 / Cmt 09:01 |
/ 79 Kez Okundu
| |
Anamurlu ortaokul öğrencisi 3 çocuk, yerde buldukları parayı polise teslim etti. Öğrencilerin bu erdemli davranışı, okul yönetimi ve ilçe emniyet müdürü tarafından takdirle karşılanarak ödüllendirildi.
Anamur’da, içinde bin 514 Lira olan cüzdanı bulan üç cocuk, cüzdanı Anamur Emniyet Müdürlüğü’ne teslim etti. Anamur Vakıfbank Ortaokulu’nda okuyan 8.sınıf öğrencilerinden Hasan Akbinar, Alper Duman, Erkan Tüfekçi isimli 3 öğrenci, yolda yürürken buldukları cüzdanı alıp bakınca içinde bin 514 Lira paranın yanı sıra bankamatik kartı bulunduğunu gördü. Cüzdanı vakit kaybetmeden Anamur Emniyet Müdürlüğü’ne götüren 3 çocuk, takdir topladı.
Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğünde ağırlanan çocuklara Anamur İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, Anamur İlçe Milli Eğitim Şübe Müdürü İlyas Mercan, Anamur Vakıfbank Ortaokulu Müdürü Hasan Demirel tarafından hediye verildi.
Örnek davranışlarından dolayı Anamur Emniyet Müdürü Mehmet Güngör de öğrencileri ağırladı. Gençlerin örnek alınacak bir davranış sergilediğini belirten Güngör, "Gençlerimiz herkese örnek olacak bir davranış sergiledi. Yerde buldukları cüzdanı bize getirdi. Biz de sahibini bularak teslim ettik. Ben üç arkadaşıma teşekkür ederim" dedi.
Yapılan incelemede, cüzdanın Anamur’da minibüs şoförlüğü yapan Orhan Uysal’a ait olduğu ortaya çıktı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.