’Arap Emrah’ çetesine operasyon

İstanbul’da arka arkaya cinayet, yaralama ve işyeri kurşunlama olaylarına karışan ve liderliğini ’Arap Emrah’ lakaplı Emrah S

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
30 Eki 2017 / Pzt 15:40 |
/ 87 Kez Okundu
| |
İstanbul’da arka arkaya cinayet, yaralama ve işyeri kurşunlama olaylarına karışan ve liderliğini ’Arap Emrah’ lakaplı Emrah S.’nin yaptığı silahlı suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlar polis kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Çetenin 16 üyesi bugün adliyeye sevk edilmişti.
Sultangazi, Eyüp ve Gaziosmanpaşa’da liderliğini hala firarda olan ’Arap Emrah’ lakaplı Emrah S.’nin yaptığı silahlı suç örgütüne yönelik polis geniş çaplı operasyon gerçekleştirmiş, şebekenin 16 üyesi yakalanmıştı. Cinayet ve yaralama gibi pek çok suça adı karışan şebekeye yönelik olarak İstanbul polisinin düzenlediği operasyon, kameralara yansıdı. Kayıtlarda, şebekenin cinayet ve yaralama eylemlerinden sonra Alibeyköy Barajı’na attıkları 8 adet çalıntı otomobilin Deniz Şube Müdürlüğü’ne bağlı dalgıçlar tarafından vinç vasıtasıyla sudan çıkarılması da yer alıyor.
Organize suç örgütüne mensup T.S., K.G., M.A., İ.H., E.Ö., G.C., B.T., E.T., S.G., M.C.I., E.K., D.E., M.B., K.Ç., İ.Y. ve Ç.G., bu sabah emniyetten Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne sevk olmuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.