Arnavutköy’de öldürülen çiftin kayıp kızları bulundu

Arnavutköy’de yol kenarında cesetleri bulunan Lübnanlı Muhammed Mahmoud Bachr ve 1

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Şub 2018 / Cum 18:10 |
/ 34 Kez Okundu
| |
Arnavutköy’de yol kenarında cesetleri bulunan Lübnanlı Muhammed Mahmoud Bachr ve 1.5 aylık hamile olan Suriyeli Nısrın Kırıdı’nın 10 yaşındaki kayıp çocukları amcasının evinde bulundu.
Yol kenarında cesetleri bulunan Lübnanlı Muhammed Mahmoud Bachr ve 1.5 aylık hamile olan Suriyeli Nısrın Kırıdı’nın 10 yaşındaki kayıp kız çocuğu N.N önceki gece üvey amcasının evinde bulundu. Öldürülen çiftin olayın gerçekleştiği günün sabahında kızlarını N.N’yi bakıcısına vererek bir arkadaşlara bırakmasını istedikleri ortaya çıktı. Bakıcıda N.N’yi alarak çiftin arkadaşına bıraktı. Çifte ulaşamayan amca ise bakıcıyı arayarak yeğeninin nerede olduğunu öğrendi. Bunun ardından amca Nısrın Kırıdı’nın arkadaşına giderek yeğenini aldı. Ekipler tarafından yapılan araştırmada N.N’nin amcasının evinde olduğunu öğrenen ekipler adrese giderek N.N’yi alarak Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne teslim etti.
Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yürütülen soruşma kapsamında N.N’nin bakıcısı ifadesinde,’’ Pazar günü N.’yi alarak arkadaşına bırakmamı istedi. Evde Nısrın ve eşi vardı. Herhangi bir anormal durum yoktu. Ben N.’yi alarak Nısrın’ın arkadaşına götürdüm’’ dediği öğrenildi.
Polis ekiplerinin soruşturmayı derinleştirerek sürdürdüğü öğrenildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.