Aytekin Şadan esnafla istişare yaptı

Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan ve Kula Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen esnafları dolaşarak yeniden kendilerini seçtikleri için teşekkür edip fikir alışverişinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Şub 2018 / Per 15:09 |
/ 35 Kez Okundu
| |
Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan ve Kula Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen esnafları dolaşarak yeniden kendilerini seçtikleri için teşekkür edip fikir alışverişinde bulundu.
Kula’da çarşı esnafını tek tek dolaşan Aytekin Şadan büyük ilgi görürken, bölgenin sorunlarını aktaran esnaf bu soğuk günlerde de görevinin başında olan Şadan’a sıcak içecekler ikram etti. Esnafın zor günler yaşadığını kaydeden Aytekin Şadan, “Kula’nın gelişimine katkı sağlayacak projelerden bahsediyoruz. Bu projelerimizi hayata geçirmek adına gerçekleştirdiğimiz girişimler oluyor. Esnafımız dertli. Esnafımızın dertlerini dinledik ve mümkün olduğunca elimizden gelen çalışmayı yaparak onların bu dertlerine çare bulacağız. İnşallah istediğimiz güzel sonucu alırız ve esnafımızın da yüzü güler” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.