AYTO Akademi’den ‘Kobiler İçin Sosyal Medya’ eğitimi

AYTO Akademi tarafından 16-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen "Kobiler İçin Sosyal Medya" eğitimi yapılan sertifika töreni ile sona erdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Kas 2017 / Cum 17:41 |
/ 6 Kez Okundu
| |
AYTO Akademi tarafından 16-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen "Kobiler İçin Sosyal Medya" eğitimi yapılan sertifika töreni ile sona erdi.
AYTO Akademi eğitim salonunda gerçekleştirilen eğitimler sonunda sertifikalar eğitmenler Okan Dedeoğlu ve Ekrem Kutsal tarafından takdim edildi.
Uzman eğitmenler Okan Dedeoğlu ve Ekrem Kutsal tarafından katılımcılara dijital pazarlama, dijital strateji, sosyal medya reklamlarında başarı stratejileri, viral reklam, etkili içerik oluşturma metotları olmak üzere firmalar için sosyal medyayı etkin kullanmaya yönelik pek çok konu anlatıldı.
Eğitim sonunda açıklamalarda bulunan Genel Sekreter İlknur Kabasakal, “Ticarette yüz yüze pazarlama yerini artık kitle iletişim araçlarına bıraktı. Bu konuda en etkili mecrada sosyal medya olarak karşımıza çıkıyor. Düzenlediğimiz bu eğitimle birlikte üyelerimizin sosyal medyayı etkili kullanarak hem zamandan tasarruf etmesini hem de ticari hacimlerini artırmalarını hedefledik. Bundan sonraki süreçte de AYTO Akademi düzenleyeceği eğitimlerle üyelerinin kişisel ve ticari gelişimlerine katkı sunmaya devam edecek. Her zaman dile getirdiğimiz gibi üyelerimizin talepleri doğrultusunda da eğitim konuları belirleyerek organizasyonlar yapmaktan memnuniyet duyacağız” dedi.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.