’Barış Manço Hatıraları’ sergisi Espark AVM’de açıldı

’Barış Manço Hatırası’ sergisi Doğukan Manço ve Batıkan Manço’nun katılımıyla Espark’ta açıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
02 Mar 2018 / Cum 17:54 |
/ 95 Kez Okundu
| |
’Barış Manço Hatırası’ sergisi Doğukan Manço ve Batıkan Manço’nun katılımıyla Espark’ta açıldı.
Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Espark AVM’de açılan ’Barış Manço Hatırası’ sergisine oğulları Doğukan Manço ve Batıkan Manço katıldı. Sergiye Eskişehirli vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Barış Manço’nun konserlerinde kullandığı bileklik, şövalye yüzüğü, kolye, kemer, askere gitmeden önce kestirip sakladığı saçı, okuma gözlüğü, fotoğraf makinası koleksiyonu, bestelerini ses kayıt cihazı, son dönemlerinde kullandığı akustik gitarı, gençliğinden fotoğrafları ve birçok kişisel eşyalarını gelen misafirler inceleme fırsatı buldu.
"Barış Manço eşyalarını sevenleriyle buluşturuyoruz"
Barış Manço’nun müzesini gezmek isteyen ama İstanbul’a gelemeyen vatandaşlar için bu sergileri açtıklarını vurgulayan Batıkan Manço, konuyla ilgili şunları söyledi:
“İstanbul dışında sergi açma çalışmasına 2 yıl önce başladık. Barış Manço sergisini gezmek isteyen çok vatandaş var ancak İstanbul’da yaşamayan vatandaşların gelemediklerine dair görüşler aldık. Bu 12’inci sergimiz. İnsanlar tarafından popüler olarak görülen Barış Manço eşyalarını, babamızı seven insanlarla buluşturuyoruz. Vatandaşlar sergiye yoğun ilgi gösteriyor ve bizlerle fotoğraf çektiriyorlar. Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.