Bartın Valisi Vali Dirim şehit yakınları ve gazilerle buluştu

Bartın Valiliği tarafından Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Mar 2018 / Pzt 16:08 |
/ 64 Kez Okundu
| |
Bartın Valiliği tarafından Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıldönümü dolayısıyla şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.
Yemeğe Vali Nusret Dirim, Garnizon Komutanı Deniz Piyade Albay Vedat Selvitop, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Bartın İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Ak Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, şehit aileleri ile askeri erkan katıldı.
Şehitlik mertebesinin önemine değinen Bartın Valisi Nusret Vali Dirim, “Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Milletimize sabırlar versin. Şehitlerimizin yakınları bizlere emanet. Bizler buradaki huzurumuzu onların gayretlerine borçluyuz. Milletimiz şehitlerimizin yakınlarını bağrına basıyor. Allah gazilerimize de acil şifalar versin. Afrin’de gazi olan Mehmetçiklerimiz cepheye gidebilmek için can atıyor. Hemen gitmek istiyorlar. Toplumumuzun tüm kesimlerinden bu harekâta büyük bir destek olduğunu görüyoruz. Herkesin yüreği Mehmetçiğimizle birlikte. Yemek programına katıldığınız için teşekkür ediyorum. Sizlerle aynı ortamı paylaşmak gururu verici. Şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize şifalar diliyorum. Şehit yakınlarımızı kucaklıyorum" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.