Başkan Ayaz, belediye ekiplerinin çalışmalarını inceledi

Başiskele Belediye Başkanı Ayaz, Kılıçarslan ve Şehitekrem mahallesinde yapımı devam eden beton yol ve yağmur suyu kanal çalışmalarını yerinde inceledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Eyl 2017 / Per 13:12 |
/ 10 Kez Okundu
| |
Başiskele Belediye Başkanı Ayaz, Kılıçarslan ve Şehitekrem mahallesinde yapımı devam eden beton yol ve yağmur suyu kanal çalışmalarını yerinde inceledi.
Havaların güzel devam etmesini fırsat bilen Başiskele Belediyesi ekipleri, talep edilen birçok noktaya çözüm sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında ekipler, Şehitekrem Mahallesi Komşu Sokak ve Kılıçarslan Mahallesi Memiş Sokak’taki eğimli arazide yağmur suyu kanalları yaparak ardından beton yol çalışmalarını da tamamlanıyor. Yine arazinin durumuna göre en uzun ömürlü yolun beton yol olduğu bu bölgelerde çalışmalar gerçekleştiriliyor.
Çalışmaların devam ettiği alanlarda inceleme yapan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Kentimizin birçok bölgesinde vatandaşlarımızın bizlere ulaştırmış olduğu talepler doğrultusunda üst yapı hizmetlerimizi planlıyor ve düzenli programlar halinde hayata geçiriyoruz. Kentimizi tercih eden tüm komşularımızın bu tercih sebepleriyle kendileri şanslı hissetmeleri için hizmetlerimizden memnuniyetleri bizler için çok önemli, çalışma ve planlamalarımız da bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.