Başkan Ferit Karabulut: Şubat ayında doğalgaz boru hattının ihalesini yapacağız

Kütahya’nın Altıntaş ilçesi ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi için doğalgaz getirme çalışmalarında ihale aşamasına gelindiği bildirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
03 Şub 2018 / Cmt 11:55 |
/ 62 Kez Okundu
| |
Kütahya’nın Altıntaş ilçesi ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi için doğalgaz getirme çalışmalarında ihale aşamasına gelindiği bildirildi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, ’’ Altıntaş ilçemizde doğalgaz kullanılmaya başlanacak. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren zamanı ve kaynakları en iyi şekilde kullanarak, siz değerli hemşehrilerimize hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba göstermekteyiz. İlçemizi daha modern ve daha çağdaş bir kente dönüştürebilmek adına önemli hizmetleri yapıyoruz. Zafer Organize Sanayi Bölgesi ve Altıntaş İlçemize doğalgaz hattının çekilmesi ile ilgili güzergah ve kamulaştırma etüt çalışmalarını ve alternatif noktaları Bursa BOTAŞ Bölge Müdürlüğü’ne yaptığımız ziyarette netleştirdik. Şubat ayında ihale yapma kararı alındı. Allah nasip ederse 2019 yılında Zafer Organize Sanayi Bölgesine, 2020 yılında ise Altıntaş’a doğalgazı AK Parti olarak getireceğiz. Durmak yok yola devam’’ diye konuştu. (YD-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.