Başkan Karabacak, Darıcalı Mehmetçikleri uğurladı

Darıca’da askere gitmeye hazırlanan gençleri asker eğlencesi törenine katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, gençlere “Hayırlı teskereler” diledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
13 Mar 2018 / Sal 13:56 |
/ 143 Kez Okundu
| |
Darıca’da askere gitmeye hazırlanan gençleri asker eğlencesi törenine katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, gençlere “Hayırlı teskereler” diledi.
Darıca Belediye Başkanı şükrü Karabacak, ilçede vatani görevlerini yapmak için hazırlanan gençleri yalnız bırakmıyor. Birliklerine teslim olmadan önce ilçede düzenlenen üç gencin asker eğlencesi törenine katılan başkan Köşker, Mehmetçik olacak olan gençlere, ”Hayırlı teskereler” diledi. Asker uğurlama töreninde kısa bir konuşma yapan Başkan Karabacak, “Kardeşlerimizin sağlıklı bir şekilde askerliğini yaparak tekrar aramıza dönmesini temenni ediyor, şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Anne ve babalarına da böyle vatan sevdalısı evlat yetiştirdikleri için teşekkür ediyor, evlatlarına tekrar kavuşabilmelerini temenni ediyorum. Milletimizdeki bu vatan aşkı olduğu sürece bayrağımız inmeyecek, ezanımız dinmeyecektir. Başta Afrin’de terör örgütleriyle savaşan Mehmetçiğimiz olmak üzere Rabbim bütün askerimizi ve polisimizi korusun” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.