Başkan Taşkın, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, yarıyıl tatiline giren öğrencileri ziyaret ederek karne sevinçlerine ortak oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Oca 2018 / Cum 14:36 |
/ 106 Kez Okundu
| |
Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, yarıyıl tatiline giren öğrencileri ziyaret ederek karne sevinçlerine ortak oldu.
Siirt Belediyesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılının tamamlanması dolayısıyla öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. İnönü İlkokulu ve Belediye bünyesinde bulunan Minik Adımlar Kreşini ziyaret eden Başkan Taşkın, burada öğrencilere karne dağıtarak sevinçlerine ortak oldu. İlk olarak İnönü İlkokuluna giden Başkan Taşkın, Eğitim ve Öğretim yılının İlk yarısının son bulması nedeni ile karne dağıtım programında öğrencilerle sohbet ederek, yarıyıl tatilinin hayırlı olmasını diledi. Başkan Taşkın öğrencilere tatili iyi değerlendirmelerini, sömestri tatilinde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.
Daha sonra Siirt Belediyesi bünyesinde bulunan Orhan Doğan Parkı Minik Adımlar Kreşinde düzenlenen programa katıldı. Minik öğrenciler ile yakından ilgilenip şakalaşan Başkan Vekili Taşkın düzenlenen programı ilgiyle izledi. Minik öğrencilere tek tek karnelerini dağıtan Başkan Taşkın verdiği hediyeler ile çocukları sevindirdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.