Başkan Toçoğlu, Hizmet-İş ve Çelik İş Sendikalarının yönetimim üyelerini ağırladı

Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir ve Sakarya Şube Yönetimi, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 17:10 |
/ 44 Kez Okundu
| |
Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir ve Sakarya Şube Yönetimi, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir ve Sakarya Şube Yönetimi, Bilnet Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Taş, Çelik-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıfat Kurt ve beraberindekilerle bir araya geldi. Bilnet Okulları’nın yürüttüğü eğitim faaliyetleri hakkında bilgi alan Başkan Toçoğlu, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Hizmet- İş Sendikasının çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak Hizmet-İş sendikamızla uyumlu çalışmalar gerçekleştirdik. Tarafımıza getirilen önerileri göz önünde bulundurduk. Her zaman mesai arkadaşlarımızın emeklerine saygı gösterdik. İnşallah bugüne kadar yakaladığımız uyum önümüzdeki süreçte de devam edecek, birlikteliğimiz daha da güçlenecek” dedi.
Ziyaret sonrası Başkan Toçoğlu, Çelik-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıfat Kurt ve beraberindekilerle bir araya geldi. Ziyarette sendika çalışmaları hakkında bilgi veren Kurt, “Emek en yüce değerdir’ diyerek Türkiye ekonomisinin lokomotifi konumunda olan birçok kurum ve kuruluşta sendika çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” derken; Başkan Toçoğlu, Çelik-İş Sendikası Sakarya Şubesi’ne çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.