Başkan Uysal, çocuklarla kitap okudu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme projesi kapsamında Burhaniye’deki okullarda gerçekleştirilen okuma saatleri devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 11:04 |
/ 43 Kez Okundu
| |
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme projesi kapsamında Burhaniye’deki okullarda gerçekleştirilen okuma saatleri devam ediyor. Son olarak Hacı Mustafa Müdürlüğü İlköğretim Okulu’nda dün gerçekleşen okuma saatine, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner ve Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal da katıldı.
Öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen kahvaltının ardından öğrencilerle sohbet eden Başkan Uysal, 8-C sınıfında düzenlenen okuma saatinde çocuklarla birlikte kitap okudu. Her fırsatta çocuklara ve gençlere kitap okuma alışkanlığı kazandırmanın önemine vurgu yapan ve onlara örnek olmak amacıyla bu tür etkinliklerde yer almaya özen gösteren Başkan Uysal, “Amacımız çocuklara okuma alışkanlığını kazandırmak. Belediye olarak kitap okuma konusunda okullarımız ile sürekli koordineli olarak çalışıyoruz. İlçemizde Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz projeyi en güzel şekilde yürütüyorlar. Biz de Belediye olarak elimizden gelen katkıyı sunuyoruz” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.