Başkan Yağcı’dan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 15:51 |
/ 61 Kez Okundu
| |
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret etti.
Belediye Başkanı Selim Yağcı yaşlılarla bir araya gelerek haftalarını kutladı. Anlamlı ziyaret sonrası açıklama yapan Yağcı, “Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulunduk. Huzur Evi’nde kalan büyüklerimizin ellerinden öperek, hasbıhal ettik. İmkanlarımız çerçevesinde yaşlılarımızın, büyüklerimizin rahatı ve huzuru için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bugünlere yetiştiren ve geleceğe hazırlayan, tecrübelerinden fazlasıyla hissedar olduğumuz büyüklerimizin, yaşlılarımızın Yaşlılar Haftasını kutluyor, mutlu ve huzurlu günler geçirmeleri dileğiyle saygılarımı sunuyorum” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.